Amix Amino Asitleri

amix-amino-asit

Spora olan ilgi ve alakanın gün geçtikçe artmasından dolayı sporcu gıdalarına ve sporcu ürünlerine duyulan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Sporcuların ihtiyaç duyduğu sporcu gıdalarını sağlıklı bir şekilde üretmek ve sporculara sunmak amacı ile kurulmuş olan Amix, sağlıklı ve güvenilir sporcu ürünleri sayesinde sektöründe önemli bir konuma gelmeyi başarmıştır. 2003 yılında İngiltere’de kurulan Amix, başarılı ve doğru politikaları sayesinde günümüzde birçok sporcunun güvenini kazanmış ve ilk tercihi olmayı başarmış bir markadır. Ürünlerinin tasarımlarına oldukça fazla önem veren Amix, başarılı tasarımlar ile hazırlanmış ürünleri sayesinde oldukça fazla ilgi çekmeyi ve sektöründe önemli bir konuma yerleşmeyi başarmıştır. Günümüzde başta Amix amino asitleri olmak üzere birçok Amix sporcu ürünü milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen politikalar izleyen Amix, doğru politikaları sayesinde birçok müşterisinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Amix, müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacını karşılamayı başararak müşterilerinin gözünde önemli bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Avrupa başta olmak üzere 21 farklı ülkede ürünleri satılan Amix, sektöründeki başarılı markalar arasında kendine yer edinmiştir.

Devamı...

Amix Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Amix ürünleri; Birleşik Krallık, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, Hollanda, Belçika, Hırvatistan, İsviçre, Lüksemburg, Rusya, Bulgaristan, Türkiye, Macaristan, İsveç, İtalya, İspanya, Portekiz, Yunanistan, Azerbaycan ve Kıbrıs’ta satılmaktadır.

Amix Ürünleri

Amino Asitler: Amino Hydro 32, EGG Amino, Beef Amino, BCAA Elite Rate, BCAA Explosion, Recovery-Max, BCAA Gold, Amino LEU-Core, Amino LEU-Core Liquid, Amino Pills, Arginine, BCAA Elite Rate, BCAA MegaFuel, BCAA Micro Instant, BCAA New Generation Liquid, Beef Extra Amino, Colostrum, Essential Amino HD+
Proteinler: IsoPrime CFM, Micellar Casein PWD, Whey Pure Fusion, HydroPure Whey Protein, HydroBeef Peptide Protein, WheyPro Elite 85 pwd, NightPro Elite, Anabolic Masster, PureWhey HYDRO pwd, Anabolic Monster Beef Protein, Anabolic Monster Whey, HydRush Box Liquid, Predator Protein.
Enerji Ürünleri: Isogel Energy Shock, Isogel Recovery, Isogel Carbo-Smart Snack, ATP Energy Liquid, Beta-Alanine.
Karbonhidrat Ürünleri: Carbojet Basic, Carbojet Gain, Carbojet Mass Professional,, Vitargo Crea-X, Vitargo Load.