Biotech Amino Asitleri

biotech-amino-asit

Sporculara ve spor ile ilgilenen bireylere sağlıklı sporcu ürünleri sunmayı hedefleyen ve bu amaçlar doğrultusunda kurulan Biotech Nutrition, müşteri memnuniyetini önemseyen politikaları sayesinde sektöründe önemli bir konuma ulaşmayı başarmıştır. GMP Kalite standartlarına uygun fabrikalar ve tesislerde ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Biotech Nutrition, sağlık ve hijyen kontrollerine oldukça fazla önem vererek müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı başaran nadir markalardan bir tanesidir. Başta Biotech amino asitleri olmak üzere birçok Biotech Nutrition ürünü günümüzde milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hızlı bir şekilde başaran Biotech, sektörünün dünya pazarında oldukça büyük bir paya sahiptir. Ayrıca 30 farklı profesyonel sporcuya sponsor olan Biotech, sporcularının çıkarlarını gözeten doğru politikaları sayesinde günümüzde birçok sporcunun güvenini ve memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Hammadde kalitesi açısından üst düzey bir kalitede üretim yapmakta olan Biotech, ürünlerinin sağlık ve hijyen kontrollerini sıkı bir şekilde yaparak müşterilerine sağlıklı ürünler sunmayı kendine amaç olarak belirlemektedir.

Devamı...

Biotech Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Biotech Ürünleri; Amerika, Macaristan, Yunanistan, Türkiye, Birleşik Krallık, Kanada, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kolombiya, Kanada, Şili, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Panama, Paraguay, Peru, Uruguay ve Ukrayna’da satılmaktadır.

Biotech Sporcu Ürünleri

Amino Asitler: D-Aspartic Acid 200, Lysine Complete 120 Table.

Kreatinler: Creatine60 Unflavored 300.

Enerji Ürünleri: Caffeine 120 Tablets, Yohimbine HCI.

Proteinler: Beef Protein 28 Servings, Pea Rice Protein.

Vücut Geliştirme Ürünleri: Biotin, Chlorella, Ellagic Acid 1120 MG Serv, Ginkgo Biloba 300mg Per S, Graviola Powder Chocolate, Graviola Powder Vanilla, Happy Sleep Capsules, Magnolia Bark Extract, Marine Pyhtoplankton, Moringa Oleifera, Pyhtoceramides Capsules, Pure Corydalis 120 Capsul, Pure Graviola, Pure Mangosteen, Pure Muscadine Grape Seed, Saffron Extract 60 Capsu, Tart Cheery 1200 MG, Tribulus Terrestris, Turmeric 800 MG, Yacon Root Exctract.