BSN Amino Asitleri

bsn-amino-asit

Günümüzde spor ile ilgilenen bireylerin ve profesyonel sporcuların sayısının artmasından dolayı sporcu gıdalarına ve ürünlerine duyulan ihtiyaçta giderek artmaktadır. Sporcuların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak amacı ile kurulan sporcu ürünleri ve gıdaları markalarından biri ise BSN ‘dir. 2001 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan itibaren kendini geliştirmeye devam eden, edindiği tecrübe ve deneyimlerini ürünlerine aktarmayı başarabilen BSN, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına önemli çalışmalar yapmaktadır. Sektöründe oldukça iyi bir konuma ulaşmayı başaran BSN markasının ürünleri ve sporcu gıdaları günümüzde milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Başta BSN amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok BSN ürünü, milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerinde sağlığa ve hijyene oldukça önem veren BSN, doğru çalışmaları sayesinde birçok sporcunun güvenini kazanmayı başarmıştır. İzlediği dinamik ve müşteri memnuniyetini önemseyen politikaları sayesinde sektöründe önemli bir konuma ulaşmayı başaran BSN, 35 farklı spor beslenme ödülü alarak sektöründeki başarılarını belgelemiştir. Doğru çalışmaları ve güvenilir ürünleri sayesinde günümüzde milyonlarca sporcunun güvenini kazanan BSN, sektöründe oldukça iyi bir konumda yer almaktadır.

Devamı...

BSN Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

BSN ürünleri; Romanya, Arjantin, Paraguay, Yunanistan, İran, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Peru, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Orta Amerika, Pakistan, Vietnam, Tayvan, Arjantin, Mısır, Irak, Suriye, Filistin, Lübnan, Moğolistan, Çin, Makao, Şili, İtalya, Meksika, Tayland, Kamboçya, Hırvatistan, Bosna, Endonezya, İzlanda, Brezilya, Hong Kong, Hindistan, Kore, Meksika, Brunei, Malezya, Kanada, Filipinler, Avustralya ve Güney Afrika’da satılmaktadır.

BSN Ürünleri

Amino Asitler: BSN Dna Series Glutamine 309, BSN Amino X 435, BSN DNA Series BCAA 200, BSN R3Build Edge 450.

Proteinler: Syntha-6 isolate, Isoburn, Syntha-6 RTD, True-Mass, True-Mass 1200, Syntha-6, Syntha-6 Protein crisp bar, Syntha-6 Edge.

Antrenman Öncesi Ürünler: Hyper Fx, Hyper Shred, N.O Xplode RTD, N.O Xplode Xe Edge, N.O Xplode, Ripped Edge.

Performans Ürünleri: AminoX, AminoX RTD, Beta Alanine, Cellmass 2.0, Nitrix 2.0, Neuro FX, AminoX Edge, Pumped Edge, R3Build Edge.

DNA Serileri:  Fish Oil DNA, Cla DNA, Carnitine DNA, Whey DNA, Creatine DNA, Glutamine DNA.