Cellucor Amino Asitleri

cellucor-amino-asit

Kurulduğu andan itibaren sporcu gıdaları ve ürünleri sektöründe devrim niteliğinde değişiklikler yapan Cellucor, sporcuların ihtiyacı olan besin takviyelerini ve sporcu gıdalarını sağlıklı bir şekilde üretmeyi ve müşterilerine ulaştırmayı kendine ilk hedef edinmiş bir markadır. 2002 yılında kurulan Cellucor, sporcuların ihtiyacı olan sporcu ürünlerini ve gıdalarını kendi özel tesislerinde ve fabrikalarında üreterek hijyen kontrollerini sağlam bir şekilde yaparak müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Sporcuların kişisel gelişimlerini takip ederek onlar için faydalı olabilecek sporcu gıdalarını ve ürünlerini ürün yelpazesine ekleyen Cellucor, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarmaktadır. Dünya çapında büyük bir popülariteye ulaşmayı başaran Cellucor’un birçok ürünü milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Başta Cellucor amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Cellucor ürünü, dünya çapında milyonlarca sporcunun ilk tercihi olma konumuna ulaşmıştır.

Devamı...

Cellucor Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Cellucor Ürünleri; Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Meksika, Panama, Şili, Peru, Kolombiya, Latin Amerika, Brezilya, Paraguay, Libya, Suriye, Lübnan, Kuveyt, Hindistan, Singapur, Malezya, İran, Birleşik Krallık, Rusya, Hollanda, Portekiz, Polonya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan, Fas, Irak, Mısır, Vietnam, Endonezya, Mauritius Cumhuriyeti, Filipinler ve Ürdün’de satılmaktadır.

Cellucor Ürünleri

Amino Asitler: Alpha Amino, B-BCAA, Alpha Amino 10, Glutamine, BETA BCAA, Cor-Performance BCAA, BCAA Sport.

Antrenman Öncesi Ürünler: Double Time Fat Loss Stack, C4 Ripped: 60 Serving Stack, C4 Original: 60 Serving Stack, Whey: 52 Serving Stack, C4 Ripped Gen4, C4 Neuro, Shred & Hydrate Bundle, Builder’s Bundle, Muscle Bundle, Anytime Energy Workout Package, C4 Original, C4 Ripped, C4 Mass, C4 Zero, C4 Extreme Energy, C4 Ultimate, N03, N03 Ultimate, CN3, Beta Bcaa, Cor-Performance Bcaa, C4 On The Go.

Antrenman Sonrası Ürünler: Strength & Hydration Bundle, Max Recovery Stack, Glutamine, Kazein, Gainer, Recovery Stack Bundle, Strength & Recovery Bundle, Muscle Fueling Power Stack, Whey, Alpha Amino, Creatine V2.

Proteinler: Kazein, Gainer, Whey proteini.

Kilo Kaybı Ürünleri: Tone & Energize Stack, Overal Health & Weight Loss Bundle, Double Time Fat Loss Stack, C4 Ripped: 60 Serving Stack, C4 Original: 60 Serving Stack, Whey:52 Serving Stack, C4 Ripped Gen4, Shred & Hydrate Bundle, Weight Loss Duo, Lean & Healthy