Cytosport Amino Asitleri

cytosport-amino-asit

Spora oldukça fazla düşkün olan baba ve oğul tarafından 1998 yılında Amerika’da kurulmuş olan Cytosport, sporcuların ihtiyacı olan takviye besinleri ve sporcu gıdalarını sağlıklı, hijyenik bir şekilde üreterek müşterilerine sunmaktadır. Yılların tecrübesine sahip olan Cytosport, üniversiteler ile yaptığı iş birlikleri sayesinde kısa süre içerisinde iyi bir çıkış yapmış ve dünya çapında büyük bir popülariteye ulaşmayı başarmıştır. Kendi tesislerinde ve fabrikalarında üretimini yaptığı sporcu ürünlerinin ve gıdalarının sağlık testlerini yaparak müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran Cytosport, aldığı hijyen ve sağlık sertifikaları ile kendisini kanıtlamayı başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Bağımsız denetleme şirketleri tarafından ürünleri denetlenen Cytosport’un tüm ürünleri dünya çapında milyonlarca satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştır. Başta Cytosport amino asitleri olmak üzere birçok Cytosport ürünü dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen politikalar izleyerek müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran Cytosport, sektöründeki en kaliteli markalar arasında bulunmaktadır ve sektörünün dünya satış pazarında oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Günümüzde başta Amerika olmak üzere birçok ülkede satılmakta olan Cytosport ürünleri, milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir.

Devamı...

Cytosport Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Cytosport ürünleri; Amerika, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Meksika, Panama, Şili, Peru, Kolombiya, Latin Amerika, Brezilya, Paraguay, Lübnan, Kuveyt, Hindistan, Singapur, Malezya, İran, Birleşik Krallık, Rusya, Hollanda, Portekiz, Polonya, Hollanda, Suudi Arabistan, Fas, Irak, Mısır, Vietnam, Endonezya, Mauritius Cumhuriyeti, Filipinler, Ürdün, Libya, Suriye, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün ve Bahreyn’de perakendeciler aracılığı ile satılmaktadır.

Cytosport Ürünleri

Amino Asitler: CytoSport Monster Amino, Cyto Sport Monster Isolate, CytoSport Monster Amino 375.

Protein Ürünleri: CytoSport Cytomax 600, CytoSport Monster Creatine, CytoSpor Monster Blend, CytoSport Monster Whey Protein.