Gaspari Amino Asitleri

gaspari-amino-asit1997 yılında bir spor geliştiricisi olan ve sektörünün efsanevi isimleri arasında kendine yer edinmiş olan Rich Gaspari tarafından kurulan Gaspari Nutrition, mevcut sporcu ürünlerinin, takviyelerin ve gıdaların yetersiz olduğu gerekçesi ile kurulmuştur. Sporculara ve spor ile ilgilenen bireylere uygun fiyatlardan çok çeşitli ve sağlıklı sporcu besinleri sunmayı kendine ilk amaç edinmiş olan Gaspari Nutrition, müşteri yanlısı politikaları sayesinde birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başararak dünya çapında önemli bir popülariteye ulaşmıştır. Sektöründe kendine oldukça önemli bir yer edinmeyi başaran Gaspari Nutrition, sporcuların uygun fiyatlardan alternatif sporcu besinleri almasını sağlamaktadır. Başta Gaspari amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Gaspari ürünü, milyonlarca sporcunun ilk tercihi haline gelmiş durumdadır. Dünya çapında birçok sporcunun tercih ettiği Gaspari, hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretilen sporcu besinlerini müşterilerine sunmaktadır. 20den fazla Avrupa ülkesinde satışa sunularak sporculara ulaştırılan Gaspari Nutrition ürünleri, uygun fiyatlardan sunulması ve sağlıklı olmasından dolayı milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir.

Devamı...

Gaspari Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Gaspari Ürünleri; Almanya, Arnavutluk, Andorra, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Çek Cumhuriyeti, Bosna Hersek, Estonya, Ermenistan, Fransa, Finlandiya, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Birleşik Krallık, İspanya, İsveç, İrlanda, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Monako, Sırbistan, Slovakya, Türkiye, Ukrayna, Vatikan ve Yunanistan’da satılmaktadır.

Gaspari Ürünleri

Amino Asitler: AminoMax 8000, GlycoFuse, Halodrol, HyperAmino, İntraPro %100 Whey, IsoFusion, MyoFusion Advanced, Novedex XT, Plasmajet, Precision Protein, Qualitine Creatine Monohydrate, Super Pump MAX, SuperPump 250.

Kilo Kaybı Ürünleri: Nova-X

Performans Ürünleri: Anavite Full Month Supply, Anavite Powder, BCAA 6000, GlycoFuse, Halodrol, HyperAmino, IntraPro %100 Whey, IsoFusion, Novedex PT, SizeOn Maximum Performance, Super Pump MAX