Multipower Amino Asitleri

multipower-amino-asitSporcu besinleri ve alternatif gıdaları sektöründe belki de Avrupa’nın en büyük markası olan Multipower, sektöründeki lider konumunu izlediği doğru ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen politikalarına borçlu olan bir markadır. Köklü geçmişi sayesinde birçok sporcunun güvenerek ürünlerini kullandığı Multipower, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Gün geçtikçe adını daha çok sporcuya duyurmayı başaran Multipower, bulunduğu konumda sabit bir şekilde durmayacak kendini daha da geliştirmek adına çalışmalar yapmaktadır. Şuan Avrupa’nın devi olarak anılmakta olan Multipower’ın birçok ürünü dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Başta Multipower amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Multipower ürünü dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Müşterilerine sunduğu alternatif birçok sporcu ürünü sayesinde sporcularının her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran Multipower, uygun fiyatlardan sunduğu ürünleri ile müşterilerini memnun etmeyi son derece iyi bir şekilde başarmaktadır.

Devamı...

Multipower Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Multipower ürünleri; Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Finlandiya, Gürcistan, Fransa, Hollanda, Birleşik Krallık, İspanya, İsveç, İtalya, İzlanda, Letonya, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti ve Ermenistan’da satılmaktadır.

Multipower Ürünleri

Amino Asitler: Multipower BCAA Powder 400, Multipower Whey Amino 3400, L-Glutamine 500, Triple Whey Amino 300 Tablet, Multipower BCAA+ 102, Super Amino Liquid 25, Amino Mega Shot 20.

Proteinler: Fit Protein Diet, Mass Gainer, Optimized Casein, %100 Pure Whey Protein, %100 Whey Isolate Protein.

Takviye Ürünler: Creatine Capsules, Guarana Shot, L-Carnitine Liquid, Bcaa 2:1:1 Powder, Bcaa+, Creatine.

Kas Ürünleri: Protein Shake, Fit Protein, Fit Protein Lite, Protein Smoothie, BCAA 2:1:1 Powder, BCAA+, Creatine, Creatine Capsules, Guarana Shot, Energy Charge, Green Kick, Red Kick, %50 Protein Bar XXL, %53 Protein Bar, Power Layer, %100 Pure Whey Protein, %100 Whey Isolate Protein, Mass Gainer, Optimized Casein + Egg Protein.