Muscletech Amino Asitleri

muscletech-amino-asitEski ve köklü bir tarihe sahip olan Muscletech, sporcuların ihtiyaç duyduğu sporcu takviyelerinin ve gıdalarının üretimi konusunda dünyanın en kaliteli sayılı markaları arasında yer almaktadır. 1995 yılında Amerika’da kurulan Muscletech, olağanüstü satış rakamlarına ulaşarak Amerika’nın en çok satış yapan sporcu ürünleri markası olma unvanını kazanmıştır. Ürün yelpazesinde birçok farklı çeşit ürüne yer vererek müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacını karşılamayı başaran Muscletech, sağlıklı ve hijyenik ürünleri sayesinde günümüzde milyonlarca sporcunun güvenini kazanmayı başarmıştır. Başta Muscletech amino asitleri olmak üzere birçok Muscletech ürünü dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Hammadde kaynaklarına ve teknolojik çalışmalara oldukça fazla önem veren Muscletech, yenilikçi ve dinamik politikaları sayesinde müşterilerine her zaman güncel sporcu besinlerini sunmayı başarmış nadir firmalardan bir tanesidir. Yılların verdiği tecrübe ile sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam eden Muscletech, sporcu ürünlerini ve besinleri sektörünün en kaliteli markaları arasında yer almaktadır. Dünya çapında toplam 50den fazla sertifika alarak güvenilirliğini ve başarısını belgelemeyi başaran Muscletech, doğru politikaları sayesinde dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir.

Devamı...

Muscletech Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Muscletech ürünleri; Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, Suriye, Tahiti, Tayvan, Tayland, Tunus, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, Vietnam, Malezya, Mauritius, Meksika, Moldova, Moğolistan, Karadağ, Fas, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Haiti, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Libya, Makedonya, Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Şili, Kolombiya, Hırvatistan, Curacao, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Arnavutluk, Cezayir, Arjantin, Aruba, Avustralya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Belarus ve Bolivya’da satılmaktadır.

Muscletech Ürünleri

Amino Asitler: Muscletech Essentials Series Platinium BCAA %100 8:1:1, Essentials Series Platinium %100 Ultra-Pure Micronized Glutam, Muscletech Amino Build Performance Series.

Proteinler: Amino Build Next Gen Energized, Amino Build Next Gen, Cell Tech Hyper Build, Cell Tech, Creactor, Amino Build, Nitro-Tech Amino Boost, Amino Build Next Gen Ripped.

Antrenman Öncesi Ürünler: VaporX5 Next Gen, NanoX9 Next Gen, VaporX5 Neuro, VaporX5 Ripped.

Antrenman Sonrası Ürünler: Cell Tech, Cell Tech Hyper Build.