Olimp Amino Asitleri

olimp-amino-asit

Spora olan ilgi ve alakanın gün geçtikçe artmasından dolayı sporcuların besin takviyeleri ve sporcu gıdalarına duyduğu ihtiyaç da artmaktadır. Sporcuların ihtiyaç duyduğu sporcu besinlerini ve ürünlerini üretmek, sporcuların istek ve ihtiyaçlarını gidermek adına kurulan markalardan biri olan Olimp, Polonya’da kurulmuş ve Polonya’nın en büyük sporcu gıdaları markası olma unvanını kazanmış bir firmadır. Kullandığı üst düzey teknolojiye sahip araçları ile sporcu gıdalarının üretimini gerçekleştiren Olimp, teknolojiye verdiği önemden dolayı Avrupa’nın en büyük sporcu gıdaları markalarından biri olmayı başarmıştır. 20 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimini ürünlerine aktarmayı başaran Olimp, müşterileri için güvenilir ve sağlıklı sporcu gıdaları üretmektedir. Başta Olimp amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Olimp ürünü, günümüzde milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Olimp, ürün yelpazesindeki çeşitlilik nedeni ile müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Olimp ürünleri, dünya çapında büyük bir popülariteye ulaşmış durumdadır ve birçok ülkeden milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir.

Devamı...

Olimp Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Olimp ürünleri; İzlanda, İrlanda, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Letonya, Estonya, Ermenistan, Türkiye, Sırbistan, Slovenya, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Birleşik Krallık ve Brezilya’da satılmaktadır.

Olimp Ürünleri

Amino Asitler: Beta Alanine Carno Rush Mega Tabs, Beta Alanine Xplode, W.A.S Xplode, Musclemino Stage, Aminight, Anabolic Amino 5500 Mega Caps, AAKG 7500 Extreme Shot, AAKG Extreme, Glutamine Xplode, L-Glutamine Mega Caps, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, Rocky Athletes Glutamine, Bcaa Xplode, Bcaa Mega Caps, BCAA 20:1:1 Xplode Powder, İntra Xplode Powder, Gold Chicken Pro Amino 9000 Mega Tabs, AAKG Xplode Powder, L-Glutamine Powder, Bcaa Xplode.

Proteinler: Mega Strong Protein, Good Morning Lady Am Protein Shake, Sweet Dreams Lady P.M Protein Shake, Whey Protein Complex %100, Micellar Casein, Pure Whey Isolate 95, %100 Natural Whey Protein Concentrate, System Protein 80, Pure Whey Isolate, Sojavit 85, Pro Whey Shake, Provit 80.

Antrenman Öncesi Ürünler: Amok, Extreme Speed Shot, Redweiler Summer Edition, Knockout 2.0, Redweiler, Redweiler Shot, Pump Express 2.0 Concentrate.

Antrenman Sonrası Ürünler: L-Glutamine Powder, Resurrector, HMB, Hmbolon NX, Taurine Mega Caps, Reanimator Pro, Bcaa Xplode, Glutamine Xplode, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, L-Glutamine Mega Caps.