Scitec Amino Asitleri

scitec-amino-asit

1996 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren sektöründe önemli bir konuma ulaşmayı başaran Scitec, günümüzde Avrupa’nın en büyük sporcu takviye besinleri ve sporcu ürünleri markalarından bir tanesidir. Merkezi Amerika’da bulunan Scitec, güvenilir, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş sporcu gıdaları açısından sporcu ürünleri sektörünün en önemli markalardan biri olan Scitec’in ürünleri dünya çapında 42 farklı ülkede satılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran Scitec, günümüzde milyonlarca sporcunun güvenerek tercih ettiği markalardan biri olmayı başarmıştır. Ürünlerinin üretimini kendi fabrikalarında ve tesislerinde yapan Scitec, hijyen ve sağlık kontrollerini aksatmadan yaparak müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Başta Scitec amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Scitec ürünü günümüzde milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacını karşılamayı başaran Scitec, sağlık ve hijyen bakımından dünyanın en iyi markaları arasında yer almaktadır. Dünyada 4odan fazla ülkede ürünlerinin satışı yapılmakta olan Scitec, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen politikaları sayesinde sektöründe oldukça iyi bir konuma ulaşmayı başarmaktadır.

Devamı...

Scitec Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Scitec ürünleri; Dominik Cumhuriyeti, Şili, Bahamalar, Türkiye, Yunanistan, Almanya, Rusya, Birleşik Krallık, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Brezilya, Kanada, Küba, Kolombiya, Peru, Arjantin ve İsviçre’de satılmaktadır.

Scitec Ürünleri

Amino Asitler: İntra Edge, AAKG, Ami-No Xpress, Amino 5600, Amino Magic, Arginine Liquid, BCAA-Glutamine 4000, BCA-Glutamine Xpress, BCAA 1000, BCAA 6400, BCAA Complex, Beef Aminos, Essentials Amino Matrix, G-BCAA, Isolate Amino, L-Glutamine, Lysine, Mega BCAA 1400.

Proteinler: %100 Plant Protein, Pure Form Vegan Protein, %100 Hydrolyzed Whey Protein, %100 Beef Concentrate, %100 Casein Complex, %100 Hydrolyzed Beef Isolate Peptides, %100 Milk Complex, %100 Whey Isolate, %100 Whey Protein, %100 Whey Protein Professional.

Antrenman Öncesi Ürünler: SuperHero, Big Bang 3.0, Caffeine, Citrulline Malate, Hot Blood 3.0, Isotec Endurance, Mental Focus, Raging Blood, Vitargo, Fireworks, Super Guarana.

Kilo Kontrolü Ürünleri: Green Coffe Complex, HCA-Critosan, PFX, Restyle, Revex-16, Thermo-X, Turbo Ripper, Fire Raid, CLA.