Ultimate Amino Asitleri

ultimate-amino-asitSpora olan ilgi ve alakanın gün geçtikçe artmasından dolayı sporcu besinlerine ve ürünlerine duyulan ihtiyaçta giderek artmış durumdadır. Sporcular istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına 1979 yılında Victor Rubino tarafından kurulan Ultimate Nutrition, sektörünün lider konumunda sayılabilecek kaliteli bir sporcu gıdaları ve ürünleri markasıdır. Sporcu besinleri sektörünün en eski markalarından bir tanesi olan Ultimate, uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sporcuların güvenini kazanmış ve dünya çapında milyonlarca sporcunun ilk tercihi olma konumuna ulaşmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok sporcunun istek ve ihtiyacını karşılamayı başaran Ultimate, sağlıklı ve hijyenik sporcu besinleri üretimi yaparak sektöründeki en iyi markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Günümüzde başta Ultimate amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Ultimate ürünü, milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Sektörün lider konumunda bulunan Ultimate, uygun fiyatlı sporcu ürünleri sayesinde birçok müşterisinin beğenisini kazanmış ve dünya çapında büyük bir marka olmayı başarmıştır.

Devamı...

Ultimate Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Ultimate ürünleri; Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Suudi Arabistan, Sırbistan, Singapur, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Venezuela, Vietnam, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Ürdün, Kazakistan, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Libya, Litvanya, Makao, Makedonya, Malta, Malezya, Meksika, Karadağ, Yeni Zelanda, Norveç, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, El Salvador, Estonya, Fransa, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, Cezayir, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Barbados, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da satılmaktadır.

Ultimate Ürünleri

Amino Asitler: %100 Crystalline Bcaa & Massive Bcaa, Xtreme amino, Arginine Power, BCAA 12.000 Powder, Bcaa Softgels, Flavored Bcaa 12.000 Powder, Liquid Amino, Amino 2000, Amino 2002, Amino Gold Formula, Amino Softgels.

Enerji Ürünleri: Power Caps, Red Zone, Horse Power X.

Proteinler: Whey Gold, Hydrocool, Syntho Gold, Carnebolic, IsoCool, Iso Sensation, Prostar Casein, Prostar Whey, Protein Isolate 2.

Kilo Kaybı Ürünleri: Perfect Diet, Red Zone, Super Fat Bloc, Ultra Ripped, Carb Bloc, Chromium Picolinate, CLA, Guggul 700, L-Carnitine.