Universal Amino Asitleri

universal-amino-asit

1983 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren sporculara sağlıklı besin takviyeleri sunmak için çalışmalar yapan Universal, sporcu gıdaları ve ürünleri sektörünün en eski markalarından bir tanesidir. Yılların tecrübesine ve bilgi birikimine sahip olan Universal, bu tecrübelerini iyi bir şekilde kullanarak müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış markalardan bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran Universal, uygun fiyatlardan sunduğu sporcu takviyeleri ürünleri ile birçok müşterisinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Günümüzde birçok Universal ürünü milyonlarca sporcunun ilk tercihi olma konumuna ulaşmıştır. Başta Universal amino asitleri ve protein tozları olmak üzere Universal ürünlerinin bir çoğu, milyonlarca sporcu tarafından kullanılarak oldukça büyük bir popülariteye ulaşmayı başarmıştır. Birçok önemli sertifika alarak güvenilirliğini belgelemeyi başaran Universal, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü ihtiyacını ve isteğini karşılamayı başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Yenilikçi ve dinamik politikaları sayesinde ürünlerini her daim güncel tutmayı başaran Universal, sektörünün en iyi markaları arasında yer almaktadır.

Devamı...

Universal Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Universal ürünleri; Peru, Filipinler, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Suriye, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Irak, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kore, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Malezya, Maldivler, Malta, Mauritius, Meksika, Moğolistan, Karadağ, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Panama, Paraguay, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grenada, Guatemala, Guyana, Honduras, Hong Kong, Cezayir, Andorra, Aruba, Arjantin, Avustralya, Bahreyn, Barbados, Belize, Belarus, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Kıbrıs ve Çek Cumhuriyeti’nde satılmaktadır.

Universal Ürünleri

Amino Asitler: Amino Tech, Atomic 7, Bcaa Pro, Bcaa Stack, Glutamine Capsules, Lava, Omega EFA, Torrent, Uni Liver, %100 Beef Amino, Amino 1000, Amino 1900.

Proteinler: Pro & Oats, Proton 7, Real Gains, Ulta Iso Whey, Ultra Whey Pro, Unisyn, Casein Pro, Egg Pro, Gain Fast 3100, Max Protein, Milk & Egg Protein, Power Protein.

Sağlık ve Performans Ürünleri: Gh Max, Gh Stack, Isostak, N1-T, Nox 3, Shock Terapy, Storm, Tribulus Pro, Beta Ala 9, Carbo Plus, Creatine Capsules, Creatine Chews.

Yağ Yakıcı Ürünler: Kwik Energy, Ripped Fast, Super Cuts 3, Chromium Picolinate.