Weider Amino Asitleri

weider-amino-asit

1936 yılında vücut geliştirme efsanesi olan Joe Weider tarafından kurulan Weider markası, sporculara en sağlıklı sporcu takviyelerini ve ürünlerini uygun fiyattan sunma amacı ile kurulmuştur. Sporculuğun ve vücut geliştiriciliğin en efsane isimlerinden biri olan Joe Weider’in kurmuş olduğu Weider markası, aşırı kaliteli ve sağlam sporcu besinleri ve takviyeleri üretimini başarı ile yaparak günümüzde sektörün lider markası haline gelmeyi başarmıştır. Tüm dünyada milyonlarca sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başaran Weider, milyonlarca ürün satışı yaparak sektöründeki liderlik konumunu korumayı başarmaktadır. Başta Weider amino asitleri ve protein tozları olmak üzere birçok Weider ürünü, günümüzde milyonlarca profesyonel sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başarmıştır. Uzun yıllar boyunca sektörde bulunmanın verdiği inanılmaz tecrübe ve bilgi birikimleri sayesinde birçok sporcunun güvenini kazanmayı başaran Weider, dünya üzerinde en çok satış yapmayı başaran sporcu ürünleri markalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacını karşılamayı başaran Weider, sağlıklı ve hijyenik ürünleri sayesinde birçok sporcunun vaz geçilmez markası olmayı başarmıştır.

Devamı...

Weider Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Weider ürünleri; Kıbrıs, Portekiz, Macaristan, Ukrayna, Tayvan, Yunanistan, Arnavutluk, Cezayir, Birleşik Krallık, Rusya, Hollanda, Hindistan, Romanya, Almanya, Gürcistan, Fransa, Finlandiya, Lüksemburg, İran, Dominik Cumhuriyeti, Brezilya ve Türkiye’de satılmaktadır.

Weider Ürünleri

Amino Asitler: Re-Stor Post Workout Powder – Stayberry Lemonade, Amino 6000, Glutamine Complex 6000 Lemon Lime, Amino Spark Watermelon.

Proteinler: Dynamic Weight Gainer, Dynamic Muscle Builder, Mega Mass, %100 Whey, %100 Whey Ultimate Protein, Mega Mass, Pro Carb Ultimate Mass Gainer.

Antrenman Öncesi Ürünler: Crush Pre Workout Powder Blue Raspberry, Amino Spark Watermelon.

Diyet ve Enerji Ürünleri: Garcinia Cambogia, Fat Burners, Amino Spark – Watermelon, KSM 66, High Energy Pom Energy Shot, Dynamic Body Shaper Diet & Energy, High Energy.

Kreatinler: Crush Pre Workout Powder – Blue Raspberry, Creatine ATP Fruit Punch, Creatine Monohydrate 500G, Creatine Monohydrate Capsules.